Vyhodnocení 24. ročníku soutěže Máme rádi přírodu

Hnutí Brontosaurus ukončilo  a vyhodnotilo 24. ročník výtvarné a fotografické soutěže Máme rádi přírodu. 

Tématem souěže bylo "Okouzlení přírodou". Soutěžící měli namalovat nebo vyfotit místo v přírodě, které na ne silně zapůsobilo. Pro starší účastníky  jsme znovuotevřeli i kategorii Ekofór - tedy vtip s ekologickou tématikou.

Tento rok se dalo využít elektronického způsobu zasílání soutěžných prác pomocí e-mailové adresy, nebo bylo možné použít i instagram. Za pomoci odborné poroty byly vybrány vítězná díla v celkovém počtu 25, z toho jedna speciální cena poroty. Ceny pro vítěze budou doručeny Českou poštou. Během příštího školního roku se uskuteční výstavy s vítěznými obrázky a fotografiemi.

Výsledková listina 

Vyhlašujeme 24. ročník soutěže

Hnutí Brontosaurus zahajuje 24. ročník výtvarné a fotografické soutěže Máme rádi přírodu. Nově i na Instagramu!

Soutěže Máme rádi přírodu se může zúčastnit kdokoliv, kdo rád kreslí, fotí a není mu lhostejný vztah člověka a přírody. Nejlepší práce poté vyhodnotí odborná porota. Vyhrát se dají hodnotné ceny vhodné pro milovníky přírody.

Téma letošního ročníku má název

 „Okouzlení přírodou

Určitě se i Vám stalo, že jste při výletu objevili místo, které na Vás zapůsobilo silným dojmem. Mohli jste oněmět překvapením, nebo s nadšením pozorovat co se Vám odehrává před očima.
Příroda pro nás skýtá mnohá překvapení a fascinující úkazy, která nás mohou přivádět v úžas.  Právě takové místo, které mohlo ovlivnit Váš vztah k přírodě, brontosauři hledají. Pro účast v soutěži ho stačí vyfotit nebo namalovat.

Příroda má navíc i smysl pro humor a proto si zájemci tento rok opět můžou vybrat i kategorii ekofór (kreslené vtipy, fotografie), která měla od roku 2015 pauzu. Těšíme se, až se při prohlížení Vašich prací také pobavíme!

Rozhodli jsme se téma soutěže dále nerozčleňovat do podtémat. Necháváme tak naprosto volnou ruku všem soutěžícím. Těšíme se, že každá práce bude skutečným originálem a budeme okouzleni!

Uzávěrka soutěže je 25. 5. 2018.

Další informace se nachází ZDE, v letáku o soutěži

Nebo v OZNÁMENÍ

Subscribe to Máme rádi přírodu RSS