zadání

Vyhlašujeme 23. ročník soutěže

Marcela Arnoštová - 3. místo, 3. kategorie, kresba, 2016

Hnutí Brontosaurus, Regionální centrum Hnutí Brontosaurus Podluží a Brontosauří dětský oddíl Vlkani vyhlašují 23. ročník celostátní výtvarné, literární a fotografické soutěže Máme rádi přírodu.

Téma letošního ročníku má název „Poradíte planetě?“

Letošní ročník nabádá k zamyšlení nad tím, jak bychom mohli přírodě a životnímu prostředí pomoci, jednak v současnosti, ale i v budoucnosti. Aby to nebylo tak náročné, představte si situaci, kdy by vás například všichni obyvatelé obce, ve které žijete, poslechli a udělali pro přírodu vše, o co je žádáte. Že to zní jako z nějakého seriálu o superhrdinech? No, možná trochu.

Pokuste se tedy zamyslet nad radou, nebo nějakým jiným způsobem, kterým by lidé mohli pomoci.

Rozhodli jsme se téma soutěže dále nerozčleňovat do dalších podtémat a necháváme tak naprosto volnou ruku všem soutěžícím. Míst, kam vyrazit je určitě spousta a až se z vaší detektivní výpravy vrátíte, vše nám nakreslete, napište, či nafoťte. Těšíme se, že každá práce bude skutečným originálem.

Soutěže „Máme rádi přírodu“ se může zúčastnit kdokoliv, kdo rád kreslí, fotí či literárně tvoří a není mu lhostejný vztah člověka a přírody. Zájemci v zadání naleznou množství výtvarných technik a literárních stylů, ze kterých si mohou vybrat a které jsou blízké jednotlivým věkovým kategoriím. Těšíme se na vaše práce a doufáme, že se při jejich tvoření budete dobře bavit.

Uzávěrka soutěže je 1. 5. 2017

Tags: 

22. ročník : Zaostřeno na přírodu!

Hnutí Brontosaurus, Regionální centrum Hnutí Brontosaurus Podluží a Brontosauří dětský oddíl Vlkani vyhlašují 22. ročník celostátní výtvarné, literární a fotografické soutěže Máme rádi přírodu.

Téma letošního ročníku má název „Zaostřeno na přírodu“

Tímto bychom chtěli děti vybídnout k tomu, aby prozkoumali své okolí a podívali se na přírodu z větší blízky. Často se stává, že si krajiny, která nás obklopuje, nevšímáme a jen kolem ní každý den chodíme. Přitom se kolem nás nacházejí zajímavá místa, která stojí za to objevit.

Zkuste se tedy podobně jako detektivové prozkoumat své okolí a lépe jej poznat. S lupou i bez ní se vydejte třeba na výlet a pátrejte, jestli nenarazíte na něco zajímavého či neobvyklého.

Rozhodli jsme se téma soutěže dále nerozčleňovat do dalších podtémat a necháváme tak naprosto volnou ruku všem soutěžícím. Míst, kam vyrazit je určitě spousta a až se z vaší detektivní výpravy vrátíte, vše nám nakreslete, napište, či nafoťte. Těšíme se, že každá práce bude skutečným originálem.

Soutěže „Máme rádi přírodu“ se může zúčastnit kdokoliv, kdo rád kreslí, fotí či literárně tvoří a není mu lhostejný vztah člověka a přírody. Zájemci v zadání naleznou množství výtvarných technik a literárních stylů, ze kterých si mohou vybrat a které jsou blízké jednotlivým věkovým kategoriím.

Těšíme se na vaše práce a doufáme, že se při jejich tvoření budete dobře bavit.

Uzávěrka soutěže je 1. 5. 2016

Subscribe to RSS - zadání