výsledky

Výsledky 23. ročníku

Letošní 23. ročník soutěže Máme rádi přírodu se nesl v duchu lehce detektivním. Ústřední téma neslo název „Poradíte planetě?“. Úkolem dětí tentokrát bylo zamyslet se nad tím, čím by mohly planetě pomoci. Nakreslily, napsaly či nafotily nám své nápady na to, jak vylepšit sbírání odpadků, či recyklaci. Někteří nám poslali fotografie i obrázky jak sami pomáhají přírodě. Celkem se v letošním ročníku sešlo 659 prací ze 100 škol. Porota následně vybrala 34 vítězných prací v 11 kategoriích.

Všem výhercům gratulujeme a zveme je tímto na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předávání cen, které proběhne 3. 6. v 11:30 v Mahenově knihovně v Brně. Zváni jsou také ostatní soutěžící a veřejnost.

Výsledky 22. ročníku

Letošní 22. ročník soutěže Máme rádi přírodu se nesl v duchu lehce detektivním. Ústřední téma neslo název „Zaostřeno na přírodu“. Úkolem dětí tentokrát bylo podívat se na jejich nejbližší okolí co nejvíce zblízka, prozkoumat přírodu a zákoutí kolem nich a zjistit, co vše se kolem nás ukrývá. Výsledky svých bádání nám nakreslili, napsali a nafotili. Celkem se sešlo 953 prací, z nichž bylo porotou vybráno 29 vítězných.

Všem výhercům gratulujeme a zveme je tímto na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předávání cen, které proběhne 4. 6. v 11:30 v Mahenově knihovně v Brně. Zváni jsou také ostatní soutěžící a veřejnost. Doprovodný program je připraven, pěkné počasí je objednáno.

Výsledky 21. ročníku

Co by na to Země řekla? Přesně to bylo tématem letošního ročníku soutěže Máme rádi přírodu. Soutěžící měli za úkol zamyslet se nad tím, co by nám naše planeta řekla, kdyby s námi mohla mluvit. Celkem se sešlo 1179 prací, z nichž bylo porotou vybráno 31 vítězných. Speciální cenu Brďa (tedy Brontosauřího dětského oddílu, který soutěž pořádá) porota uděluje výjimečným dílům, které ji zaujmou. V letošním roce ji získal obrázek postavy, která je vytvořena z kartonu a objímá Zemi.

Všem výhercům gratulujeme a zveme je tímto na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže a předávání cen, které proběhne 30. 5. V 11:30 v Mahenově knihovně v Brně. Zváni jsou také ostatní soutěžící a veřejnost. Doprovodný program je připraven, pěkné počasí je objednáno.

Tags: 
Subscribe to RSS - výsledky